ART / Lithographs / Art portfolio 12472122
nr 1247 2122
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
"Grafikgruppen 10 år", including: Nils G Stenqvist (1934-2005), Sweden. Nalle Werner (1913-1991), Sweden. Signed, numbered 22/75, graphic art, 15 st lösa blad, sheet: 66x50 cm,
ART PORTFOLIO, "Grafikgruppen 10 år", bland annat: Nils G Stenqvist (1934-2005), Sverige. Signerad, numrerad 22/75, grafiska blad, 15 st lösa blad, bladets mått: 66x50 cm
Nalle Werner, Swedish painter, born in Stockholm 1913, dead 1991.
700
SEK 300
Monday April 8 2019
at 18:58:34
8/4 18:00:07
Nalle Werner
Read more about Nalle Werner